A+ A-
Kayıt Ol İş ve İstihdam Başvuru Yap

TÜM HABERLER

 • Sabancı Müzesi Ziyareti05.12.2018

  Kadıköy Belediyesi Engelsiz Sosyal Hizmet Merkezi fotoğrafçılık ve resim öğrencilerinden oluşan bir grupla 29.11.2018 tarihinde Sabancı Müzesinde yer alan Rus Avangardı sergisini ziyaret etti. Ziyaret sırasında kurum öğrencilerine Uluslar Arası Ticari Bilimler Ekonomi Öğrencileri Birliği'nden (AİESEC) gönüllü öğrenciler de eşlik etmişlerdir.
  Devamı
 • Fotografın De Hali30.11.2018

  "FOTOĞRAFIN 'DE' HALİ / SERGİ Farklı gelişen bireylerin çevre algısı ve çevre duyarlılığının fotoğraflara yansıtıldığı sergimiz; toplumun dezavantajlı kesimi olan engelli bireylerin çevre temalı fotoğraflarından oluşmaktadır. Fotoğraf sanatını seven ve bu konuda eğitimler alan engelli bireylerin bu çabalarını değerlendirmek ve toplum farkındalığı yaratmak amacıyla düzenlediğimiz Ulusal Fotoğraf Yarışması'na katılmış ve ödüle layık görülen eserler sergilenmektedir. Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu tarafından onaylı yarışma, Kadıköy Belediyesi tarafından düzenlenmiştir.
  Devamı
 • 2018 – 2019 Eğitim Dönemi Başlıyor05.10.2018

  Kadıköy Belediyesi Engelsiz Sosyal Hizmet Merkezi tarafından engelli bireylere yönelik düzenlenen kursların 2018 – 2019 dönemi başlıyor.
  Devamı
 • "Kampüs Dışında Neler Oluyor" Oryantasyon Programı05.10.2018

  Şehir dışından İstanbul’a Üniversite okumaya gelen dezavantajlı öğrenciler ile yüksek öğrenimlerine başlayan engelli öğrenciler için barınma, erişebilirlik, ulaşım, erişilebilirlik, alışveriş, güvenlik gibi konularda oryantasyon programı başlatılıyor.
  Devamı
 • Hayata Renk Katan Kurslar06.09.2018

  Kadıköy'de ikamet eden yurtdaşlarımıza özel 2018 - 2019 eğitim dönemi için düzenlediğimiz ücretsiz hobi, kişisel gelişim, ve meslek edinme kurslarımız başlıyor.Detaylı bilgi ve başvurun için sizleri merkezlerimize bekliyoruz.
  Devamı