A+ A-
Kayıt Ol İş ve İstihdam Başvuru Yap

TÜM HABERLER

 • 31 Mart Yerel Seçimlerde Engelli ve Yaşlı Vatandaşlara Ulaşım Desteği Sağlandı15.04.2019

  Devamı
 • 2 NİSAN DÜNYA OTİZM FARKINDALIK GÜNÜ20.03.2019

  2 NİSAN DÜNYA OTİZM FARKINDALIK GÜNÜ’NDE “FARKLI BAKIŞ AÇILARINDAN OTİZM SPEKTRUM BOZUKLUKLARI” PANELİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
  Devamı
 • Oyun Her Çocuğun Hakkı03.03.2019

  03 - 06 yaş arası otizm, serebral palsi, down sendromu ve gelişimsel bozukluk tanısı almış çocuklarımız için oyun gruplarımız devam ediyor.
  Devamı
 • Sabancı Müzesi Ziyareti05.12.2018

  Kadıköy Belediyesi Engelsiz Sosyal Hizmet Merkezi fotoğrafçılık ve resim öğrencilerinden oluşan bir grupla 29.11.2018 tarihinde Sabancı Müzesinde yer alan Rus Avangardı sergisini ziyaret etti. Ziyaret sırasında kurum öğrencilerine Uluslar Arası Ticari Bilimler Ekonomi Öğrencileri Birliği'nden (AİESEC) gönüllü öğrenciler de eşlik etmişlerdir.
  Devamı
 • Fotografın De Hali30.11.2018

  "FOTOĞRAFIN 'DE' HALİ Farklı gelişen bireylerin çevre algısı ve çevre duyarlılığının fotoğraflara yansıtıldığı sergimiz; toplumun dezavantajlı kesimi olan engelli bireylerin çevre temalı fotoğraflarından oluşmaktadır. Fotoğraf sanatını seven ve bu konuda eğitimler alan engelli bireylerin bu çabalarını değerlendirmek ve toplum farkındalığı yaratmak amacıyla düzenlediğimiz Ulusal Fotoğraf Yarışması'na katılmış ve ödüle layık görülen eserler sergilenmektedir. Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu tarafından onaylı yarışma, Kadıköy Belediyesi tarafından düzenlenmiştir.
  Devamı
 • Engelsiz Taksi27.05.2018

  "Engelsiz Taksi" Kadıköy İlçesinde ikamet eden engelli ve yaşlı vatandaşların hizmetinde olup 3 gün öncesinden randevu oluşturmak kaydıyla ücretsiz olarak yararlanılmaktadır.
  Devamı
 • Sesli Kütüphane27.04.2018

  Kadıköy Belediyesi Görme Engelliler Sesli Kütüphanesi Görme Engelliler Sesli Kütüphanesi, Kadıköy Belediyesi bünyesinde görmeyenlere yönelik sesli kitap hizmeti vermek amacıyla 2008 yılında projelendirilmiş ve 2011 yılında aktif olarak hizmet vermeye başlamıştır.
  Devamı